חברת ניקיון בראשון לציון

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

 • סיימת לשפץ?
 • עובר לדירה חדשה?
 • מחפש חברת ניקיון מומלצת בראשון לציון?

חברת פוליש תפארת הינה חברה מובילה, אמינה ומקצועית, בכל הקשור למתן שירותי ניקיון ופוליש בעיר ראשון לציון. שירות יוצא מן הכלל לשביעות רצונך, במחירים אטרקטיביים.

חברת ניקיון בראשון לציון

יתרונות חברת ניקיון בראשון לציון

לבחור נכון!

בחירה בחברת ניקיון איננה משימה פשוטה כלל וכלל, וזאת מכיוון שתחום ניקיון הדירות איננו מסודר על ידי החוק. כך יחידים או חברות שאינן מוכשרות לכך מעניקות שירותי ניקיון לקויים שאינם מספקים ללקוח את התוצאה הרצויה, או גורמים לנזקים לרצפות ולרהיטים. מעבר לנזקים הפיזיים שנגרמים ללקוח, ישנו נזק מהותי באמינות של הלקוחות אל מול חברות הניקיון כולן.

שביעות רצון מלאה

לכן, חברת פוליש תפארת חרטה על דגלה את המצוינות ושביעות רצון לקוחותיה בסיום של כל עבודת ניקיון, בין אם מדובר על עבודה קטנה הכוללת ניקיון דירה חד פעמי ובין אם מדובר על פרויקט גדול ולאורך זמן.

ניקיון דירות – מה זה כולל? לחץ כאן
כמה עולה ניקיון לאחר שיפוץ? צפה במחירון

מגוון שירותי ניקיון בראשון לציון

חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם כאשר אתם זקוקים לשירותי ניקיון בעיר ראשון לציון לאחר קבלת דירה מקבלן, דירה לאחר שיפוץ או כניסה לדירה שכורה. כאשר, אנחנו נעניק לכם את שירותי הניקיון בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיעניקו לדירה החדשה שלכם את המראה הנוצץ ומלא הברק לו אתם מצפים.

אחת הנקודות החשובות ביותר בהזמנת חברת ניקיון בראשון לציון, הינה מידת ההתאמה בין שירות הניקיון המוצע לבין צרכי ודרישות הלקוח. להלן חלק ממגוון שירותי ניקיון מקצועיים אותם מעניקה חברת פוליש תפארת ללקוחותיה:

 • ניקוי מרצפות יסודי וחידוש מראה מרצפות
 • ניקוי תריסים וחלונות
 • ניקוי דירה לאחר שיפוץ, כמו גם ניקוי דירה לאחר מעבר דירה
 • ניקוי בתים פרטיים וניקוי דירות בכל גודל

כחלק מתפיסת השירות שלנו, ומהפעילות הענפה שלנו בתור חברת ניקיון בראשון לציון אנו מעניקים לכם, כלקוחותינו, את התוצאה המושלמת לבית שלכם, וזאת על ידי הצעת סל שירותי הניקיון המתקדם בישראל:

אנו מעסיקים עשרות עובדי ניקיון קבועים ומקצועיים בתחום הניקיון, המעניקים ללקוחות החברה שירות אמין, מקצועי ואדיב שימוש במגוון חומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה, בהתאם לסוג הרצפה או המשטחים בביתכם מכונות פוליש מקצועיות שיחזירו לרצפה שלכם את המראה הנוצץ, וללא שום חשש מפגיעה באבן בגלל ליטוש לקוי או שימוש בחומרים ניקוי שאינם מותאמים לסוג האבן

לחברתנו ניסיון וידע מקצועי נרחב כחברת פוליש בראשון לציון. במסגרת שירות זה נשמח לעמוד לשירותכם בביצוע עבודות:

 • פוליש לרצפה
 • פוליש ווקס
 • פוליש קריסטל
 • חידוש רצפות
 • ליטוש שיש

פוליש תפארת הינה חברת ניקיון בראשון לציון, המעניקה את שירותיה ללקוחות רבים ברחבי העיר ובערים הסובבות אותה. וזאת במסגרת התקשרות חד פעמית לביצוע עבודה או במסגרת התקשרות קבועה לטובת קבלת שירותי ניקיון בראשון לציון בצורה קבועה, לאורך כל ימי השנה.

פוליש לרצפה ברמה אחרת

בין השאר, אנו מתמחים בשירות פוליש לרצפה. בשונה מחברות אחרות שמצהירות על כך “לריק”, זו ממש ההתמחות שלנו. שירות פוליש לרצפה בראשון לציון הינו אידיאלי עבור כל מי שאינו מרוצה ממראה הרצפות לאחר שטיפה רגילה. כנגד פגעי הזמן, חומרי ניקוי חזקים ויקרים לא יעזרו. אם שטפתם את הרצפה שוב ושוב ועדיין אינכם מרוצים מהתוצאה – שירות פוליש לרצפה בראשון לציון עשוי לסייע מאד. אנו עובדים בשיטת הברקה ייחודית, תוך שימוש בחומרים מתקדמים (השומרים על המרצפות) ובמכונת פוליש חדישה. בנוסף למראה המדהים, שירות פוליש לרצפה בראשון לציון יספק לרצפה גם הגנה מפני לכלוך, שריטות ונזקי זמן.

עבודות לדוגמא של פוליש תפארת

צרו עמנו קשר עוד היום בכדי להתרשם משירותי החברה, המכשור והחומרים האיכותיים בהם אנו מבצעים שימוש בעת הניקיון, ומהמחירים המפתיעים עבור כל עבודות הניקיון.
1-700-700-839

Call Now Button דילוג לתוכן