ניקוי מרצפות

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

לכל בית יש את העיצוב הייחודי משלו. לכל דירה מרצפות שונות, החשופות לשימוש בתדירות מסוימת ולנזקים שונים.

כך נוצר מצב, שלכל בית נדרש לבצע ניקוי מרצפות ייחודי בהתאם לסוג המרצפות, הכתמים והלכלוך המאפיינים אותה. כמו גם לגבי דרך התחזוקה של מרצפות אלו לאחר עבודת ליטוש רצפות, והחזרת הברק והניצוץ לרצפה.

ניקוי מרצפות בצורה עצמאית

במידה ואיתרתם כתם קטן בודד על גבי רצפת הבית, נסו להסיר אותו בצורה עצמאית, לפני שתפנו לשירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

כאשר קיימים בשוק חומרים רבים המשמשים לניקוי מרצפות, החל מנוזל לניקוי רצפות הנמכר ברשתות השיווק, דרך חומרים מקצועיים הנמכרים רק בחנויות נישה או בסיטונאות, וכלה בשיטות סבתא הכוללות שפיכת חומץ ולחשים שנועדו לגרש את שדי הכתמים.

חשוב לבצע את פעולת הניקוי העצמאית בצורה מדורגת, בראש ובראשונה בחנו את השפעת חומר הניקוי על רצפות הבית בפינה נסתרת, אפשר להזיז לרגע את המקרר, לשפוך את הנוזל ולהמתין לבחינת ההשפעה.

כמו כן, אין לערבב כמה חומרים זה עם זה, ניסיתם חומר ניקוי אחד שלא צלח, שטפו את הרצפה, יבשו אותה ורק אז עברו לשיטה הבאה, כמובן לאחר שבחנתם גם אותו בפינה נסתרת.

חברה מקצועית עבור ניקוי מרצפות

במידה ולא הצלחתם להסיר את הכתם בצורה עצמאית, או שפיזור הכתמים גדול ומתפרש על פני שטחים נרחבים מהבית, עליכם לפנות לשירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

חברת פוליש תפארת הינה חברה אמינה, אדיבה ומקצועית המעניקה ללקוחותיה שירותי ניקוי רצפות מקצועי:

  • ניקוי רצפות על ידי מכונת שטיפה מקצועית המקרצפת את הרצפה, באמצעות חומרי הניקוי מקצועיים, איכותיים והעומדים בתקנים המחמירים ביותר.
  • ליטוש רצפות וביצוע פוליש לכל סוגי הרצפות
  • החזרת הברק לרצפה הבית ואיטומה באמצעות פוליש ווקס, המבטיח את הניצוץ המושלם לאורך זמן

תחזוקה לאחר ניקוי מרצפות

פוליש תפארת תשמח לבצע ניקוי מרצפות יסודי בביתכם, שינקה את שכבת הלכלוך העקשנית והכתמים שהצטברו על פני השטח של ריצוף ביתכם.

אך חשוב לציין, שלאחר סיום העבודה עליכם לנסות ולמנוע כמה שיותר היווצרות של כתמים חדשים. לכן, ברגע שנשפך נוזל כלשהו על הרצפה, הקפידו לנקות ולשטוף בכדי למנוע ספיגה בשכבה העליונה של המרצפות. שטפו את הרצפה לפחות אחת לשבוע בכדי למנוע הצטברות לכלוך והתיישנות האבן.

פוליש תפארת הינה חברת ניקיון מובילה, המעניקה ללקוחותיה שירותי ניקוי מרצפות מקצועי, בצורה אמינה ואדיבה.

מעבר לשימוש בציוד ניקיון מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים, היתרון הגדול של חברתנו הוא כוח האדם המקצועי, המועסק בחברתנו באופן קבוע, המומחים לניקיון המעניקים ללקוחותינו את המראה המושלם למרצפות הבית שלהם, בכל פעם מחדש.

צרו קשר עוד היום עם נציג חברת פוליש תפארת, והתרשמו משירותי החברה, ציוד הניקיון, החומרים האיכותיים בהם יבוצע שימוש בעת ניקוי מרצפות בביתכם, וממחירים הוגנים עבור כלל עבודות הניקיון.

1-700-700-839

Call Now Button דילוג לתוכן