פוליש לרצפה

שטפתם את הבית וקיבלתם את אותו מראה רצפות ישן ומלוכלך, אפילו שקניתם את חומרי הניקוי החזקים ביותר בשוק? כנראה שהסיבה נעוצה בשכבת לכלוך ושומן שהצטברה במשך השנים על גבי חלקן העליון של מרצפות הבית. לכן, למרות כל מאמציכם לעולם לא תצליחו להסיר את שכבת הלכלוך העיקשת ואת סימני השריטות ממרצפות הבית או המשרד.

פוליש לרצפה הינה שיטת ניקוי והברקה ייחודית, וזוהי למעשה הדרך היחידה שבה תצליחו להעלים באופן מוחלט את הלכלוך, להחזיר לרצפה את המראה הנקי ומלא הברק המקורי שהלך ונעלם עם השנים, ולהעניק לה שכבת הגנה מפני לכלוך, שריטות ונזקי הזמן.

מחירון פוליש לרצפה – לחץ לצפייה

צפו בעבודות שלנו

אחרי פוליש תפארת
לפני פוליש תפארת
אחרי פוליש תפארת
לפני פוליש תפארת

פוליש תפארת מומחים בפוליש וניקיון לרצפה

פוליש תפארת הינה חברת ניקיון מקצועית ומתקדמת, המעסיקה עשרות עובדים מקצועיים בתחומי ניקיון בתים, ניקיון דירות, פוליש, שירותי הדברה, שיפוצים וצביעת בתים בכל חלקי הארץ.

שירותי פוליש לרצפה כוללים שימוש במכונת פוליש מתקדמת המבצעת ליטוש אבן וגם ליטוש שיש, הפעולה העדינה של המלטשת מתבצעת באופן עקבי ובמשך מאות סיבובים בדקה. בכך מתאפשר להסיר את הלכלוך הקשה שהצטבר על מרצפות הבית ומחליקה אותן בכדי לתת להן את הטאצ' הסופי ומלא הברק.

שירותי פוליש ניתנים במגוון שיטות לניקוי והברקה של משטחים שונים, כאשר המומחים לניקיון של פוליש תפארת ישמחו לעמוד לשירותכם, ולהתאים לכם את הניקוי הטוב והנכון ביותר לרצפה בביתכם או בבית העסק:

  • פוליש ווקס – שירותי פוליש ווקס מעניקים למרצפות הבית שכבת מגן עדינה, שקופה ומבריקה להשלמת המראה החדש, כאשר התהליך כולל ניקוי והברקה יסודית של רצפות הבית והחדרת חומר ווקס שעווה ייחודי, המבטיח מראה מבריק ונקי לאורך זמן.
  • פוליש קריסטל – שירותי פוליש קריסטלי מקצועיים הניתנים על ידנו כוללים את ניקיון המצרפות והברקתן על ידי מכונת פוליש, ולאחר מכן שלב ההברקה הקריסטלי, המעניק לאריחי אבן או רצפת שיש מספר שכבות הגנה. פוליש קריסטל מתבצע על ידי חימום חומר פולימרי מיוחד והחדרתו במספר שלבים אל האבן באמצעות מכונה מיוחדת. העבודה באמצעות מכונה מיוחדת ומבטיחה מראה נוצץ, מבריק, ועמיד בפני שריטות למשך שלוש שנים ויותר.
  • פוליש אקרילי – שיטה ייחודית המאפשרת ניקוי יסודי של רצפות בטון או PVC הנמצאות בבתי עסק ומפעלי יצור רבים.
  • פוליש סילר – ליטוש האבן מתבצע באמצעות רשת יהלום והברקת הרצפה באמצעות חומר איטום, סילר אטום המגן על האבן ומונע ספיגת לכלוך מסוגים שונים.

פוליש תפארת מומחים בפוליש לרצפה וניקיון. מעסיקה צוות עובדים מיומן המעניק לקהל לקוחותינו שירות מקצועי, אדיב ואמין בכל הקשור למתן שירותי פוליש, פוליש וקס, פוליש קריסטל, פוליש אקרילי או פוליש סילר.

לחברת פוליש תפארת מוניטין וניסיון רב שנים באספקת שירותי פוליש לרצפה, ובמתן פתרונות יצירתיים לכל משטח ולכל בעיה הקיימת במרצפות. כמו כן, בסיום העבודה נשמח להעניק לכם הדרכה ולהמליץ חומרי ניקוי ידידותיים שיסייעו לכם לשמר את מראה הפוליש המבריק של הרצפה לאורך זמן רב.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום עבור יעוץ וקבלת הצעת מחיר נוח לכל כיס, מבלי להתפשר לרגע על איכות העבודה והתוצאה המבריקה שתקבלו בביתכם.

שווה צפייה – סרטוני פוליש מהשטח!

פוליש לרצפה סרטונים

 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר מפתיעה עבור שירותי חברת פוליש איכותית!

חייגו עכשיו: 1-700-700-839