פוליש למרפסת

חברת ניקיון בנתניה

המרפסת שלנו חשופה לפגעי מזג האוויר. היא ניצבת כמעט ללא הגנה בשמש הקופחת, ברוח וגשם. כל אלה, לצד פגעי הזמן מאיצים את הבלאי הטבעי ופוגעים במראה שלה. אך יש מה לעשות בכדי לשמור עליה יפה לאורך זמן! פוליש לרצפה יאפשר לכם לשמור על הריצוף נקי לאורך זמן וליהנות מעמידות גבוהה והגנה ממפגעים שונים.

השקעתם כל כך הרבה מחשבה, זמן ומאמץ בעיצוב הבית שלכם, קניתם רהיטים במיטב כספכם, שילמתם כסף רבעל תכנון, חיפויים וריצוףעד שקיבלתם את בית חלומותיכם. זה הזמן לשמור עליו, כך שייראה טוב גם בעוד שנים!

מתי צריך פוליש למרפסת?

במקרים רבים, בעלי דירות משקיעים זמן ומאמץ בניקיון ותחזוקה של חדרי הבית, אך לא משקיעים בתחזוקה שוטפת של אזורי החוץ. חשוב להבין כי המרפסת היא חלק אינטגרלי מהבית ויש להפנות משאבים וזמן גם לתחזוקה שלה, ממש כמו בסלון או בחדר השינה.המרפסת נחשבת לאחד מהאזורים אשר משביחים כל נכס. היא מכניסה אור טבעי ואוויר נקי לתוך הבית וכך תורמת רבות לאיכות חייהם של הדיירים. לכן, מומלץ לשמור על תחזוקה שוטפת אשר תשמור עליה יפה ונעימה בכל זמן.

רצפה חדשה במרפסת – במינימום זמן ומאמץ

בשונה מחללי הפנים, כשמדובר במרפסת, האזור הרבה יותר חשוף לבלאי, ללכלוך ולפגיעות נוספות. אבק, לכלוך ביתי, פסולת בניין, מי גשם, צמחייה ועלים, כל אלה הם רק חלק קטן מהלכלוך אשר עלול למצוא את דרכו אל רצפת המרפסת שלכם ולהותיר בו את חותמו. בחלק מהמפגעים האלה תוכלו לטפל בעצמכם בקלות על ידי שימוש בחומרי ניקוי מתאימים, אך ברוב המקרים יישאר לכלוך אותו לא תוכלו להסיר לבדכם. במשך הזמן, הלכלוך שעל גבי השכבה העליונה של המרצפות מצטבר והופך להיות קשה יותר ויותר לניקוי. שכבה זו הופכת לעבה ושומנית ומאיימת לפגוע גם במבנה הפנימי של האריח.

הדרך הנכונה לטפל בלכלוך שהצטבר על גבי המרצפות והפוגות הוא באמצעות פוליש לרצפה. בתהליך זה עוברות המרצפות במרפסת ניקוי יסודי אשר בסיומו מתקבלת רצפה בעלת מראה חדש, מבריק ונקי. כך זה עובד: בשלב הראשון עוברת רצפת המרפסת קרצוף יסודי באמצעות מכונת פוליש מקצועית אשר מסתובבת מאות פעמים בדקה וכך מאפשרת להבריק את האריחים ולסלק כל לכלוך שנוצר על גביהם, עד למצב בו מתקבל ניקוי מוחלט של המרצפות. בשלב הבא מתבצעת מריחה של חומר שקוף שמטרתו לספק שכבת הגנה לרצפה ולשמור עליה מפני לכלוך עתידי, כתמים ושריטות. בסיום התהליך ינחו אתכם אנשי המקצוע בדרך הטיפול הנכונה ובחומרי הניקיון המומלצים, כך שתוכלו לשמור על התוצאה למשך זמן רב יותר.

גם בפנים וגם בחוץ – פוליש עושים במקום אחד!

זקוקים לשירות פוליש לרצפה? כל סוגי הפוליש מחכים לכם במקום אחד! פוליש תפארת היא חברת ניקיון המתמחה בביצוע פוליש מקצועי, בכל חלקי הארץ. חברתנו פועלת מזה 30 שנה ונחשבת כמובילה בתחום. בין אם מדובר בבית פרטי, מבנה ציבורי או עסקי, אנו נספק עבורכם את השירות המתאים ביותר לצד תמחור נוח והגון. חברתנו מקפידה על גיוס אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וכוללת מומחי פוליש בעלי ניסיון וידע רב אשר ישמחו להנחות אתכם בתחזוקה הנכונה עבור הרצפה שלכם לאחר הפוליש.אנו מבצעים את כל סוגי הפוליש: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, פוליש סילר ופוליש אקרילי. שירות פוליש לרצפה מתבצע תוך שימוש במכשור מכני משוכלל, במטרה לאפשר לכם ליהנות מטיפול מהיר ויעיל יותר לצד תוצאות מקסימליות שישאירו אתכם שבעי רצון.

כמה עולה פוליש לרצפה במרפסת? צפה במחירון

מאמר קודם
מאמר הבא
Call Now Button דילוג לתוכן