ניקיון בריכות שחייה

•    מחפש הכוונה בנושא של ניקוי בריכות שחייה?
•    לא יודע איזה מוצרים כדאי לך לרכוש על מנת לנקות את הבריכה הביתית שלך?
•    רוצה טיפים מחברת ניקיון מובילה בישראל?

אנו חברה ותיקה ומנוסה בתחום ניקיון בריכות שחייה. אנו מייעצים בכל הקשור לבריכה הביתית שלך,
מרכישת הבריכה ועד ניקוי בריכת שחייה. אנו בקיאים ומכירים את כל המוצרים שיש כיום בשוק –
ואף מוכרים אותם בעצמנו במחירים סופר אטקרטיביים.
   נשמח לייעץ לך ולהכווין אותך בדרך לבריכה מבריקה!
 
  

מתי כדאי לנקות את בריכת השחייה?

ניקוי בריכת שחייה  יסודי יעשה הכי הכי טוב כשהיא ריקה ממים. לכן מומלץ לאחר עונת הרחצה לנקות באופן יסודי מאוד. ניקיון בריכות שחייה זה לא עניין של מה בכך ואסור להקל בניקיון ראש. ומומלץ שוב נקיון קל לפני שמתחילה העונה. ככה תוכלו לשמור על הבריכה שלכם במצב האידיאלי והשמור ביותר ולא תצטרכו לקנות בריכה חדשה בכל שנה עקב הזנחה. את הבריכות הניידות מומלץ לקפל ולאחסן במקום סגור.כשמדובר בבריכה בנויה חשוב מאוד לכסות אותה היטב במהלך הזמן שהיא לא בשימוש על מנת לשמור עליה מכל מצבי מזג האוויר שיכולים ללכלך אותה ולפגוע בה. בניקיון מומלץ להשתמש בחומרים בטוחים בעלי תו תקן על מנת לא לפגוע בעצמכם ולא לפגוע ברוחצים העתידיים.

מה קורה במהלך עונת הרחצה  – מה תדירות הניקיון?

כמובן כי חשוב להקפיד על תחזוקה וניקוי של בריכות שחייה, באופן שבועי ואפילו באופן יומי תלוי בבריכה שברשותכם ובתנאי הסביבה. לשם כך קיימים כיום סוגים שונים של עזרים כמו מטאטא יונק, רובוטים מסוגים וגדלים שונים. כמו כן יש להסתייע ברשתות שמנקות את הליכלוך שצף על פני המיים ובמברשות מיוחדות וייעודיות לניקוי הרצפות והקירות. תחזוקת וניקיון בריכות שחייה בתדירות שבועית הוא חשוב גם כדי למנוע תקלות במערכות השונות של הבריכה כמו מערכת המיים לדוגמא שניתן לאתר נזילות קטנות לפני שיהפכו לגדולות. וגם כדי לשמור עליה תקינה לאורך כל עונת הרחצה. כמו כן חשוב לשים לב לחשמל תקין שנמצא בקרבת הבריכה על מנת למנוע אסונות גדולים.

תקלות נפוצות בבריכות שחייה

יש מספר תקלות נפוצות המופיעות אם לא מקפידים על ניקיון בריכות שחייה ביתיות, להלן מספר דוגמאות שאתם עלולים להתקל בהן:

•    מים שנראים עכורים
•    מים בצבע ירוק
•    בריכה שמאבדת מים
•    רמת כלור לא תקינה
•    רמת חומציות PH במים לא תקינה

לכל אחת מהתקלות האלה פתרון. אבל הפתרון הראשוני הוא פשוט להקפיד על ניקוי בריכות ביתיות בתדירות המומלצת, שהיא גם יומית וגם שבועית. אם תקפידו על ניקיון בריכות שחייה שברשותכם יהיו לכם קל לתפעל את הבריכה שלכם ולא תצטרכו לדאוג.
אנו כאן כדי לייעץ לכם בכל שאלה שיש לכם בתחום. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

פוליש תפארת – חברת ניקיון מומלצת