פוליש קריסטל

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

פוליש קריסטל הינה שיטת ניקוי ייחודית המעניקה לרצפות הבית או מרצפות המשרד מראה חדש בתוך זמן קצר, למשך שלוש שנים לפחות. לכן, אם ברצונכם להחזיר את החיים לרצפות, פוליש תפארת מומחים בפוליש וניקיון, החברה המובילה בביצוע פוליש קריסטל בכל רחבי הארץ, תשמח להעניק לרצפה שלכם את הטיפול הטוב ביותר והמתאים ביותר, תוך כדי שימוש בציוד ומכשור חדשני ואיכותי, חומרים איכותיים וצוות עובדים מקצועי ומיומן.

פוליש קריסטל הינה פעולה יקרה יחסית לשאר שיטות הפוליש, ולכן יש לבחור בחברת פוליש מקצועית ואמינה שתעניק לקצפה שלכם מראה נוצץ ומבריק לתקופה של למעלה משלוש שנים, וזאת לעומת שנה אחת לכל היותר עבור רצפה שעברה טיפול פוליש וקס סטנדרטי

פוליש תפארת מומחים בפוליש וניקיון ישמחו לעמוד לרשותכם בביצוע פוליש קריסטל איכותי בדירתכם או בבית העסק, תוך כדי שימוש בחומרים איכותיים שאינם משאירים שום משקעים, בכך מונעי החלקה וסיכון בריאותם של דיירי הבית או לקוחותיכם, וזאת בניגוד לפוליש ווקס המשאיר שכבת שעווה מחליקה כהגנה על מרצפות הבית.

פוליש קריסטלי – בזכות המקצועיות של פוליש תפארת

פוליש קריסטלי בפרט וכל שירות פוליש אחר, יש לבצע בצורה מקצועית ואיכותית, וזאת בכדי למנוע מראה לא אחיד וכתמים באבן, ושמירה על מרצפות הבית והמשרד לאורך זמן.

ביצוע מקצועי ואיכותי של פוליש קריסטל מובטח לכם על ידי המומחים לניקיון של פוליש תפארת, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום המבצעים שימוש במכונות פוליש ייחודיות וחומרי ניקיון מקצועיים, בעלי תו תקן וידידותיים לסביבה.

פוליש קריסטלי הינו תהליך מורכב שבו בתחילה יש לבצע ליטוש רצפות על ידי מכונת ליטוש מקצועית. חברת פוליש תפארת מחזיקה ברשותה מכונות ליטוש אבן וגם ליטוש שיש מתקדמות השומרות על שלמות הרצפה, מונעת שריטות או כתמים בלתי רצויים, כאשר מבוצע שימוש במכונה ייעודית עבור כל סוג של מרצפות.

הברקה קריסטלית, המגיעה לאחר ניקוי והברקת האבן, מתבצעת על ידי מכונת הברקת קריסטל ייחודית המסייעת בהחדרת חומר פולימרי ייחודי במספר רב של שכבות אל תוך האבן. שיטה זו מאפשרת לבצע ניקוי ליטוש המעניק לביתכם את המראה המושלם למשך שלוש שנים לפחות.

 

פוליש קריסטל – התוצאה המושלמת של פוליש תפארת

שירות פוליש קריסטל הינו תחום התמחות ייחודי של פוליש תפארת, שיטת ניקוי ליטוש זו יכולה להיות ההבדל בין בית או משרד מושלם וזאת בזכות רצפה נוצץ ומלאת ברק.

פוליש קריסטל מבצעים רק אצל חברת פוליש מוכרת בעלת המלצות וחוות דעת חיוביות של לקוחותיה, המחזיקה צוות עובדים קבוע, מקצועי אדיב ואמין המשתמש במכשור וחומרי הניקיון האיכותיים ביותר.

פוליש קריסטלי הינו טיפול אפקטיבי הרבה יותר לרצפות משאר שיטות פוליש אחרות, אך על מנת לשמר את התוצאה המבריקה לשלוש שנים ויותר, יש להקפיד לא לשטוף את הרצפה במשך שלושה ימים מיום ביצוע העבודה, וזאת על מנת לא ליצור כתמים במרצפה לפני שהחומר מתייבש. כמו כן, יש להקפיד ולשטוף את הרצפה בעזרת חומרי ניקיון לאחר פוליש קריסטל בלבד.

פוליש תפארת מומחים בפוליש וניקיון הינה חברה מובילה המעניקה שירותי פוליש קריסטל בכל רחבי הארץ, לחברתנו עשרות צוות עבודה המתמחים במתן שירותי פוליש לחברות ולפרטיים באמצעות מכונות פוליש מתקדמות וחדשניות ושימוש בחומרי ניקיון איכותיים, בעלי תו תקן וידידותיים. כך שהשילוב בין המקצועיות הטובה ביותר בתחום לבין ציוד הטוב מעניקה לכם את התוצאות המבריקות ביותר שיש.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר מפתיעה עבור שירותי חברת פוליש איכותית!

חייגו עכשיו: 1-700-700-839

Call Now Button דילוג לתוכן