פוליש לדירה

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

•    עובר לדירה חדשה? סיימת שיפוץ?
•    מחפש חברת פוליש מקצועית?
•    הדירה מוכנה וכל מה שנותר הוא לנקות ולפלש?

פוליש לדירה זו המומחיות שלנו. אם ברצונך להבריק את הרצפה כמו שצריך, אל תחשוב פעמיים. חברת פוליש תפארת תספק לך את השירות הטוב ביותר ובמחיר סופר אטרקטיבי. אנו מקפידים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר ובמיכשור חדיש, וזאת ע”מ להגיע לתוצאה המושלמת (ללא נזקים מיותרים). לחברתנו שנים של ניסיון ומוניטין של חברה מובילה בתחום. לא תזהה את הרצפה אחרי שנסיים!

פוליש לדירה

יתרונות פוליש לדירה

מה כולל פוליש לדירה?

כשאר אנו נקראים לדגל ומגיעים לעשות פוליש לדירה שלך אנו בעצם מגיעים גם להבריק את הריצפה שלך עם חומרים מיוחדים שישמרו עליה לאורך שנים רבות, אנו גם מפלשים את אריחי האמבטיה הכיורים והאמבטיות, וכמובן שלא נשכח גם את הפנאלים שלך. אחרי כל פוליש שאנו מבצעים אנו מנקים את כל הבית באופן יסודי כך שאתה לא צריך לדאוג גם לניקיון נוסף של דירתך. אנשינו מקצועיים מאוד ויודעים להתאים את סוג הפוליש לסוג האריחים בדירה ובחדרי האמבטיה.

מחירון פוליש לרצפה – לחץ לצפייה
ליטוש שיש – הדגשים שלנו

פוליש לדירות במחירים נהדרים

המחירים שלנו הם האטרקטיביים והמשתלמים ביותר בשוק ואין לנו תחרות. מכיוון שאנו מפלשים וגם מנקים אתה מקבל שני שירותים שונים מאיתנו במחיר אחד. כמובן שניתן לנקות את הבית ואף לפלש לבד – כיום קיימות מכונות פוליש להשכרה אך אם אינך מומחה בתחום אתה עלול לעשות נזק ולשלם כפול. אז בינינו, חבל על הזמן והכסף שלך. וגם על כאב הגב. תשתמש בשירות פוליש לדירות שלנו ותצא נשכר מכל כיוון.

סוגי פוליש לדירה הקיימים בשוק

כמו כל אדם בחיים שיש לו אופי מסויים כך גם האריחים שיש לך בבית. לא כל טיפול מתאים לכל אריח וחשוב לדעת את זה כדי לא לגרום נזק בלתי הפיך עם שימוש בחומר שאינו מתאים לסוג אריח מסויים, לדוגמא:

•    פוליש ווקס – מתאים לשימוש באריחי גרניט פורצלן וקרמיקה
•    פוליש קריסטל – מתאים לשימוש באריחי אבן או שיש

חשוב מאוד לא לערבב בין שני סוגי הפוליש כי כך תגרמו נזק וודאי לכל אחד מסוגי האריחים שלכם ותאלצו להחליף את כל האריחים בבית.

פוליש לדירה חדשה

איזה סוג פוליש מתאים לי?

אם אינך בטוח איזה סוג מרצפות ואריחים יש בביתך אל תמהר לעשות פוליש לדירה שלך. אנו אנשים מנוסים וותיקים מאוד בתחום פוליש לדירות ונוכל הגיע אליך הביתה על מנת לאבחן את סוג הפוליש לו המרצפות והאריחים שלך זקוקים, וכך תוכל להיות שקט כי שום נזק לא יגרם למרצפות שלך ולא תצטרך לשלם מחיר כפול. אנו מגיעים לכל חלקי הארץ, מהצפון ועד הדרום.

יש לנו את כל הציוד המקצועי והעדכני ביותר בשוק הפוליש לדירות. כך שאם בחרת בנו ובאנשינו אתה בוודאות לא תתאכזב, תקבל את התמורה הטובה ביותר עבור כספך והבית שלך יבריק ויהיה בעל ניחוח מושלם. כל מה שעליך לשעות עכשיו הוא רק לתאם איתנו טלפונית ומכאן הטיפול בידינו.

שווה צפייה – סרטוני פוליש מהשטח

פוליש לדירה סרטונים

 

לפני ואחרי – פרויקטים שביצענו
לקוחות ממליצים על פוליש תפארת – צפה בסרטונים

Call Now Button דילוג לתוכן