ניקיון דירות

ניקיון דירות היא בעיה של רבים ממשקי הבית בישראל, כמעט כולנו חוטאים ולא מנקים את הדירה באופן סדיר, אלא שנייה לפני שהאורחים מגיעים על מנת שיראה מעט מסודר. עם זאת חשוב להכיר שמעבר למראה המסודר ישנה חשיבות אדירה לבית נקי – השקט הנפשי והבריאות. אז אולי פשוט הגיע זמן לקרוא לחברת ניקיון מקצועית? (זה משתלם מאד)

נשמח להבריק את הבית שלכם כמו שצריך!

ניקיון דירות איננה משימה פשוטה, שכן יש להזיז רהיטים, לנקות אבק ממדפים ומכשירי חשמל, לטאטא, לשטוף ועדיין לא דיברנו על הכלים שבכיור או על הכביסה שביוק צריך להוריד. עם השנים הבית גדל, מספר הנפשות הולכת ומתרחבת והמשימה הופכת קשה יותר ומחייבת הקצאת יום החופש היחידי שלכם בשבוע לנקיונות.

חידוש רצפות – מידע נוסף
כמה עולה ניקיון דירות? צפה במחירון

ניקיון דירות המתבצע על ידי חברת פוליש תפארת מומחים בפוליש וניקיון, מעניק לכם מגוון יתרונות על פני כל שאר האלטרנטיבות:

  • מקצועיות ומכשור מתקדם – רק לחברה גדולה כמו חברת פוליש תפארת יש את כל המכשור המתקדם, הכולל מכונת פוליש ומכונת ליטוש רצפה, וחומרי הניקוי האיכותיים ביותר. המקצועיות של עובדינו וכלל האמצעים מעניקים לכם ניקיון דירות יסודי לפני כניסה לדירה, לפני פינוי ותוך כדי מגורים.
  • זמינות – רק חברה גדולה ומוכרת המעסיקה עשרות עובדים בכל רחבי הארץ, יכולה להבטיח לכם זמינות וגמישות מלאה במתן שירותי ניקיון דירות בהתאם ללוח הזמנים שלכם – לא נדרש עוד להתאים את סדר היום שלכם למנקה.
  • אחריות מלאה לעבודה – רק חברת ניקיון דירות גדולה יכולה להבטיח לכם שביעות רצון מלאה מהשירות אותו תקבלו, שכן חברתנו מחזיקה מרכז פניות לקוחות, המטפל בכל נושא מחלוקת ביניכם ולבין המנקה.
  • ראש שקט – אין עוד צורך לדאוג לתשלום דמי ביטוח לאומי, דמי הבראה, מס הכנסה, ביטוח בריאות וביטוח תאונות אישיות, התשלום שלכם אלינו מכסה את הכל! אין צורך לחשוש מביקורות או תביעות בעקבות העסקת מנקה ללא אישורים מתאימים.
  • חשבונית מס וקבלה – חברת פוליש תפארת הינה חברת מסודרת המנפיקה ללקוחותיה חשבוניות מס וקבלות עבור ביצוע העבודה, כך שעצמאיים ובעלי עסקים יכולים להזדכות על ביצוע ניקיון דירות המשמשות את עסקיהם.
  • מעטפת שירות מלאה של ניקיון דירות – שירותי פוליש וקס, ניקיון בתים ,ניקיון דירות, פוליש קריסטל, ליטוש אבן, ליטוש שיש, פוליש אקרילי, פוליש סילר, ניקוי בקיטור, ניקוי ליטוש, ניקוי שטיחים, ליטוש מרצפות, ניקיון לאחר שיפוץ,שירותי הדברה, צביעת דירות וגם שיפוצים.

ניקיון דירות מבית פוליש תפארת מומחים בפוליש וניקיון

  • עשרות עובדים מקצועיים ומיומנים, מומחים לניקיון המעניקים שירותי ניקיון דירות באופן קבוע
  • שירות אדיב ומקצועי של עובדינו בשטח ובשירות לקוחות, תוך כדי מתן פתרונות לכל בעיה
  • מחירים נוחים לכל כיס
  • ציוד ומכשור איכותי וחדשני – כי על איכות לא מתפשרים.

צרו עמנו קשר עוד היום בכדי לקבל הצעת מחיר עבור ניקיון דירות מחברת פוליש תפארת, החברה המובילה באספקת שירותי ניקיון דירות וגם ניקיון בתים. השירות הייחודי ניתן על ידי צוות עובדים קבוע, מקצועי ומיומן, המאפשר לכם לחסוך זמן וכסף, וקבלת אחריות מלאה על איכות העבודה בביתכם.

חייגו עכשיו: 1-700-700-839

Call Now Button דילוג לתוכן