ניקוי ספות

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

 

  • נמאס לך מהכתמים הישנים על הספה?
  • הספות בסלון כבר לא מזמינות כמו פעם?
  • מחפש פתרון מהיר, יעיל וחסכוני?

באמצעות טכנולוגיה חדשה נוכל להחזיר לספה שלך את המראה החדש! הסרת כתמים סופר יעילה תוך זמן קצר, על המקום. המראה החדש של ספות מתבלה לאורך זמן – ויש לטפל בהן כדי להחזיר אותן למצב היפה והמרשים בו קניתם אותן. רק בעל מקצוע מיומן יוכל לבצע בביתכם ניקוי ספות מקצועי ללא נזקים ועם תוצאה בלתי מתפשרת. לא תזהו את הספה שלכם!

 

ניקוי ספות

איך זה עובד?

לתהליך ניקוי ספות יש כמה שלבים. השלב הראשון הוא לאבחן את הבד ואת אופי הכתם. אם מדובר בספות העשויות מבדים טבעיים כמו כותנה, פשתן או משי, או מבדים סינטטיים כמו ניילון או אלקנטרה, או שילוב בין שני סוגי בדיםואפילו עור וזמש– כל ספה היא מיוחדת ויש להתייחס לכל אחת אחרת. בנוסף, הצבע ומרקם הבד הם אלמנטים נוספים אותם לוקחים בחשבון בעת בניית תוכנית הניקוי האישית לספה שלך. בחירות חומר הניקוי המתאים במדוייק לספה שלך הוא שלב נוסף וחשוב בתהליך. כמובן שהשימושהוא בחומריניקויידידותייםלסביבהשישמרועלבריאותך ובריאות הספה ולא יסכנו את בני האדם וחיות המחמד שיישבו עליה אחר כך. החומרים בהם משתמשים בניקוי ספות מקצועי הם ידידותיים לתינוקות, חיות ובני אדם אלרגניים. חשוב מאוד לבדוק מראש עם חברת הניקוי שלא נעשה שימוש בחומרים המכילים כימיקליים העלולים לעורר תגובות אלרגניות אצל אנשים וגם להזיק באופן בלתי הפיך לספה עצמה.

גלריית עבודות שלנו

שירות ניקוי ספות מקצועי

למה לא בשיטת ׳עשה זאת בעצמך׳?

הספות שלך הן הפריט החשוב בסלון.אין יום בו אתה או בני משפחתך לא יושבים על הספות, שוכבים עליהן ואם מדובר בילדים אפילו קופצים ומשחקים עליהן. וכפריט החשוב בסלון, הוא ראוי לקבל את היחס המקצועי והאיכותי ביותר. אורח החיים של ספה הוא מתעתע:היא מגיעה זוהרת ונקייה ומכניסה חיים ואופי אל הבית. אך מהר מאוד, בייחוד אם יש ילדים בסיפור, ספות נוטות להתלכלך ולהיראות ישנות, מוזנחות ושאבד עליהן הקלח. אך לא כאן תמו חייה של הספה, להפך. באמצעות טיפול נכון ואישי וניקוי יסודי הספה שלך תוכל להחזיק יפה וזוהרת לעוד שנים רבות. כתמים שחדרו לעומק הריפוד לא ירדו באמצעות שימוש בחומרים שניקנו בסופר מרקט – מאלו דווקא יש להיזהר כי הם עלולים לגרום לנזק משני. במקרים כאלה נדרש טיפול מקצועי שיעשה את העבודה ויחזיר את הספה לימיה הטובים.ניקוי ספות זו פעולה חשובה לאין שיעור בחייו של בית, שיש לעשותה באופן שגרתי אחת לשנתיים לפחות.

מה השיטה?

ישנן שיטות רבות לניקוי ספות. במקרה שלך, לאחר אבחנה ראויה לסוג הספה ולאופי הכתמים, יוזרקו חומרים לעומק הספה לצורך ניקוי  וחיטוי יסודי, השמדת ריחות, נטרול חיידקים ורענון מלא של החומר עליו יושבים יום יום. הזרקת החומרים המיוחדים גורמת ללכלוך לעלות אל פני השטח, ומשם יש להשתמש בשיטת היניקה, שתשאב לחלוטין את האבק, הרטיבות, הקרדית והחיידקים המזהמים שנדבקו לריהוט ויוצרים את הלכלוך הנראה לעין.יש להדגיש כי תהליך ניקוי ספות אמור לעשות חיטוי מלא, מעבר להסרת כתמים נקודתיים. שיטה זו מספקת את התוצאה הטובה ביותר, שתעלים את הכתמים לאורך זמן ותשמור על איכות הספה בהמשך חייה.

מגיעים עד הבית, מטפלים עם התחייבות

ניקוי ספות הוא לא פרויקט אליו תצטרך להתגייס ולפנות את זמנך. להפך, הוא דורש ממך מינימום עבודה והתעסקות. מעבר להזמנת שירות הניקוי, לא נותר לך לעשות דבר. נציג יגיע לביתך בשעה בה יהיה לך נוח, ייבחן ויעריך את אופן הניקוי בהתאם לסוג הבד, יכין את הסביבה לעבודה בטוחה, וגם אם תרצה בכך, יבצע הדגמה ללא התחייבות. אם תבחר בשירותי ניקוי ספות, תקבל התחייבות מלאה על התוצאה. את רמת התוצאה לניתן לאמוד אחרי ייבוש הספה, והנציג ילווה אותך בתהליך ואף ישוב לטפל בספה במידה ויתעורר צורך. לא כדאי להתפשר על מקצועיות, אמינות ואחריות כשמדברים על הפריט הכי שימושי בבית.

ניקיון ספות עד אליך

אוויר נקי יותר

אנשים רבים – תינוקות, ילדים ומבוגרים – נוטים ללקות בתופעות אלרגניות רבות. מצינון, גודש באף והתקפי עיטושים ועד גירודים ואדמומיות בעיניים. בלי לדעת בכלל, הגורם להן יכול להיות טמון בספה שבמרכז ביתך. הכריות שסופגות אבק ולכלוך עלולות לעורר בכל פעם מחדש את האלרגיה המרגיזה, שבטווח הארוך גם עלולה להיות מסוכנת. ניקוי ספות מאפשר כמעט 93% של הפחתה בגורמים האלרגניים הכלואים בספות. ניקוי ספות יגרום לך להגיד שלום ולא להתראות לקרדיות האבק, לפטריות, לשמרים, לעובש ושאר החיידקים הממררים את חיי האלרגניים.

מחירים אטרקטיבים וניסיון רב שנים

כשמדברים על ניקוי ספות צריך לדעת שניתן למצוא מחירים אטרקטיביים ביותר וזמינות מיידית. ניסיון ואחריות, כמו בכל פעולה חשובה, הם המפתח להצלחה. כוח אדם מקצועי בעל ניסיון של שנים הוא שיוביל את ניקוי הספות שלכם לפעולה מוצלחת, שתשפר ותאריך את איכות חייהן של הספות שלך. בנוסף, לאחר ניקוי ספות יסודי ומעמיק יועברו אליך הוראות תחזוקה שישמרו על מצבה הזוהר של הספה. ישנם סוגים רבים של ספות, מבדים שונים, צבעים שונים, צורות שונות וכמעט אותו מגוון של סוגי כתמים – מזיעה דרך אוכל ועד שומן. כל בד וכל כתם דורשים שיטות ניקוי שונות, וכאן תמצאו את כולן, ללא יוצא מן הכלל. כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר אל תתפשרו על הניסיון והאחריות שבאים עם אנשי המקצוע, שמכירים ויודעים לפתור כל בעיה שעלולה לצוץ, ויספקו לכם את התוצאה הטובה ביותר שבתחזוק הנכון תאריך ימים ותשמור על ניקיונה.

יש לך שאלה? צור קשר עכשיו

Call Now Button דילוג לתוכן