ליטוש שיש

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

  • מעוניין לחדש רצפת שיש?
  • לתקן סדקים ונזקי זמן?
  • מחפש חברת פוליש מומלצת ואמינה?

ליטוש שיש יעניק למרצפות הבית את המראה המושלם. חברת פוליש תפארת מתמחה בכל סוגי הפוליש, בדגש על ליטוש שיש ואבן טבעית. פעמים רבות רצפת שיש נשחקת בשל נזקי הזמן והשימוש היומיומי. טיפול נכון אחת לכמה שנים משדרג את המראה הכללי בצורה דרמטית. זה הזמן לחשוף מחדש את היופי של האבנים ולהחזיר את הברק! שירות אדיב, יעיל ומקצועי – במחיר אטרקטיבי במיוחד.

מחירון פוליש לרצפה

ליטוש שיש

יתרונות ליטוש שיש

מתמחים בשיש!

ליטוש שיש הינו רק אחד מתחומי ההתמחות של פוליש תפארת המומחים לפוליש וניקיון. חברתנו עוסקת במתן שירותי חברת ניקיון בכל רחבי הארץ ולכן כחלק בלתי נפרד מעניקה שירותי ליטוש שיש וגם ליטוש אבן בכל סוגי הרצפות. ליטוש רצפת שיש מתבצע באמצעות המומחים לניקיון של פוליש תפארת, צוות עובדים קבוע ומיומן המעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, אמין ואדיב. חברתנו ניצבת בראש רשימת חברות הניקיון מומלצות בישראל.

ליטוש שיש הינו תהליך בו מבוצע חידוש רצפות שיש בשיטת שלושת השלבים:

1 – ניקוי יסודי של השיש
2 – מילוי חורים, העלאת רווחים, ליטוש שיש בפועל
3 – פוליש לשיש עם חומרים ייעודיים

שלב 1 – ניקוי יסודי של רצפת שיש

ליטוש שיש מתחיל קודם כל עם ניקוי יסודי של רצפת השיש מלכלוכים ושומנים שדבקו ברצפה והקנו לה מראה מלוכלך וישן. ניקוי רצפת השיש מתבצע בעזרת חומרי ניקוי ייחודיים, בעלי תו תקן ומבטיחים את הסרתם של לכלוכים עיקשים במיוחד.

פוליש תפארת הינה חברת פוליש מומלצת עם ותק, ניסיון ומוניטין רב שנים בתחום, עובדה המאפשרת לכם לקבל את הביטחון שחומרי הניקוי יבצעו אך ורק את הפעולה שלא יועדו ולא יפגעו במראה השיש וישמרו על המרקם הייחודי של רצפת השיש שלכם.

שלב 2 – מילוי חורים, העלאת רווחים וביצוע ליטוש שיש

ליטוש יהלום לשיש הינו תהליך ייחודי ומהפכני לחברת פוליש תפארת, במסגרתו נמלא את החורים שנוצרו עקב פגיעות ברצפת השיש ונמלא את הרווחים בין המרצפות בחומר מיוחד המשתלב עם צבע והטקסטורה של הרצפה שלכם, ומעניק לה מראה אחיד ומרשים.

ליטוש אבן מתבצע מיד עם התקשות חומר מילוי לשיש, מכונות ליטוש שיש ייחודיות הנמצאות ברשותנו מאפשרות לצוות העובדים המקצועי של פוליש תפארת להחליק את השיש ולהעלים ממנו את הלכלוך, כתמי החלודה, שריטות והחלקת חומר המילוי לרמה אחידה יחד עם כל האבן.

זהו השלב המשמעותי ביותר בתהליך ליטוש שיש והוא זה שיעניק לרצפה שלכם את המראה המושלם. לכן, יש להקפיד על בחירת חברת ניקיון ופוליש גדולה ואמינה, המציגה דוגמאות לעבודות אותן ביצעה וחוות דעת והמלצות מלקוחותיה, בנוגע לאיכות השירות, המוצר ועמידה בלוח הזמנים שסוכם טרם ביצוע העבודה.

ליטוש רצפת שיש

שלב 3 – פוליש לשיש

ליטוש רצפת שיש מסתיים בעבודתה של מכונת פוליש העוברת בעזרת מספר רב של מברשות המסתובבות בו זמנית ובצורה מעגלית, בכך מתבצע ליטוש שיש נוסף, עדין יותר, המסיר שכבה דקה מריצוף השיש. פעולה זו מאפשרת להחזיר לאבן את המראה החדש ומלא הברק.

ליטוש שיש המתבצע בשיטת שלושת השלבים של פוליש תפארת מבטיח מראה רענן לרצפת השיש שלכם, תוך כדי פגיעה מינימאלית באיכות החיים שלכם ובעלות נמוכה יחסית להחלפת ריצוף השיש בבית או במשרד. ליטוש אבן הינו אחד מאבני היסוד של פוליש תפארת, חברה מנוסה המבטיחה עבודה מקצועית, מראה מושלם וללא נזקים מיותרים לרצפת הבית.

פוליש תפארת שמחה לעמוד בחזית חברות הניקיון הישראליות בהענקת שירותי פוליש לרצפה, לרבות ליטוש רצפת שיש. צוות המומחים לניקיון זמין לרשותכם בכל עת, בהענקת ייעוץ טלפוני או בבית הלקוח, מתן הצעת מחיר אטרקטיבית והדרכה מקצועית מיד עם סיום העבודה בנוגע לדרכים אפקטיביות לשמירה על המראה המושלם של רצפת השיש שלכם לפרק זמן של עד שלוש שנים.

לפני ואחרי – צפה בגלריית תמונות
המלצות וידאו של לקוחות מרוצים


אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר מפתיעה עבור שירותי חברת פוליש איכותית! חייגו עכשיו:
1-700-700-839

Call Now Button דילוג לתוכן