ליטוש רצפות

כל מה שצריך לדעת על ליטוש רצפות

ליטוש רצפותאחרי תקופה ארוכה שבה אתם חיים בבית, אוכלים, שותים, מזיזים רהיטים וגם נכנסים הביתה עם בוץ ושאריות לכלוך אחרות, אתם קולטים לפתע שהריצוף היפהפה כבר לא נראה אותו הדבר. כתמים מסוימים מסרבים לרדת, הריהוט ששינה את מקומו לאורך הדרך הותיר אחריו סימנים, והברק שהיה שם ביום הראשון כבר ממש לא נראה באופק. רגע לפני שאתם מתאבלים על המראה העייף של הסלון שלכם ועוד לפני שתשקלו אפשרות להחליף את הריצוף שלכם, נסו לשקול חלופה יעילה וטובה יותר, ולהזמין חברת פוליש מקצועית למלאכת ליטוש הרצפות, וממש בעוד רגע תבינו בדיוק מה זה אומר.

מחירון פוליש לרצפה וליטוש – לחץ כאן
ניקיון לאחר שיפוץ – מה זה כולל?

איך מתבצע ליטוש רצפות?

אם אתם רוצים לרענן את הריצוף ולהעניק לו מראה מבריק שמזכיר את ימי הזוהר שלו, אי שם כשריצפתם לראשונה, ליטוש רצפות הוא הצעד המתבקש. לצורך התהליך המורכב הזה רצוי שתיעזרו בחברת פוליש מקצועית, שיודעת מה היא עושה וגם מעמידה לרשותכם ציוד מתקדם וצוות בעל ניסיון עשיר ורב. צוות זה ייצא לדרך עם השלב הראשון, שכולל הרחבת החריצים בין אריחי הריצוף באמצעות שאיבה עוצמתית של הלכלוך שהצטבר בחריצים לאורך הדרך. לאחר שהלכלוך יפונה ניתן יהיה להמשיך לשלב הבא ולמלא את החריצים מחדש בדבק ייחודי התואם את צבע האריחים.

תפקידה של מכונת הפוליש

כשלוש שעות לאחר שמולאו החריצים בדבק הייחודי ניתן יהיה להמשיך לשלב הבא, ובו יתבצע ליטוש מרצפות באמצעות יהלומי גריסה, פעולה שתבטיח שאריחי הריצוף יהיו שווים בגובהם אלה לאלה. לצורך היישור יתבצע שימוש גם במכונת פוליש מתקדמת, ואם יהיה בכך צורך ניתן לחזור על הפעולה מספר פעמים בתלות במצב הקיים בשטח. בשלב האחרון יוענק לריצוף שלכם המראה הרצוי, כך שאם תעדיפו ריצוף מבריק (או דווקא מט) זוהי נקודת זמן שבה תגיעו אל המטרה הזו. רק לאחר השלמת תהליך מורכב זה של ליטוש רצפות יתבצע איטום באמצעות חומר סילר מיוחד שיאפשר לשמור על הריצוף וגם ימנע שריטות וחבלות נוספות לאורך הדרך.

בחירת חברת פוליש מקצועית

כפי שאתם יכולים להבין, תהליך ליטוש הרצפות הוא לא פשוט, ובוודאי שלא יוכל להתבצע על ידי כל אחד. לכן מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת פוליש מנוסה ומקצועית, שברשותה ציוד מתקדם, מכשור איכותי ומעל לכל – צוות שירותי שיודע להציע פתרון מדויק לכל סיטואציה. התייעצו עם חברים, ערכו מחקר קצר באינטרנט ושוחחו עם נציגיה של חברת הפוליש מבעוד מועד, הכל כדי לוודא שאתם מפקידים את האחריות על הריצוף שלכם בידיים המקצועיות והטובות ביותר.

ליטוש רצפות מכל הסוגים – פרויקטים לדוגמא