ליטוש מרצפות

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

•    עברת לבית חדש והמרצפות זקוקות לרענון?
•    המרצפות בבית כבר שחוקות וישנות?
•    מחפש חברה מקצועית לליטוש מרצפות? (חידוש מקצועי)

ליטוש מרצפות ישנות משדרג את הרצפה באופן דרמטי. אין צורך שתשבור את הראש ותעשה סקר שוק – חברת פוליש תפארת מתמחה בתחום זה ויכולה לעשות לך את העבודה הטובה ביותר במחיר המשתלם ביותר. יש לנו נסיון רב שנים בתחום ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר.

חידוש מרצפות
מה זה בכלל ליטוש מרצפות?

קודם כל כשאתה מחליט על ליטוש מרצפות ישנות בביתך אתה חוסך כסף. להחליף מרצפות ישנות זהו דבר מורכב הדורש ממך לעיתים אף לפנות את הבית וכמובן שעולה הרבה מאוד כסף. כשאתה מחליט על ליטוש רצפות ישנות אתה עושה את הבחירה הנכונה והמשתלמת עבורך. הליטוש יעשה למרצפותיך מראה קסום ומבריק והן יראו כחדשות. אנו עובדים עם מכונות מתקדמות ועדינות שלא פוגמות ברצפה שלך ובסופו של דבר יביאו את המרצפות בביתך להראות כחדשות במצב הכי טבעי ומקורי שלהן.

חידוש רצפות – שלבי העבודה
פוליש לרצפה – זו המומחיות שלנו!

ליטוש מרצפות ישנות – סוגי הליטוש הקיימים

ישנם כמה סוגים של ליטוש מרצפות. כמובן שכל ליטוש מתאים לסוג מרצפות אחר. אנו ותיקים ומנוסים בתחום ויודעים להתאים את סוג הפוליש בדיוק לסוג המרצפת הקיימת בביתך. שני סוגי הליטוש העיקריים הם ליטוש יהלום וליטוש אבן.

ליטוש יהלום –  הוא נחשב לליטוש מרצפות עדין יותר. אך עם זאת שהוא נחשב עדין הוא בכל זאת עושה את העבודה. הוא מסיר כתמים, מסיר שריטות ישנות. הוא בעצם מסיר את השכבה העליונה של הריצפה.

ליטוש אבן –  זהו ליטוש עמוק יותר. הוא מתאים לכל סוגי המרצפות. עושה הרבה ליכלוך ואבק. בעזרתו ניתן ליישר ריצפה עקומה ולאטום חריצים. כמובן שבסיום  כל אחד מסוגי הליטוש שהזכרנו, מבצעים פעולות נוספות עם חומרים ששומרים עליו לטווח הארוך מפגעים שונים.

איך אפשר לדעת איזה ליטוש דורשות המרצפות בביתך?

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. לא כל אחד יודע בדיוק איזה סוג מרצפות יש לו בבית ואיזה סוג של ליטוש מרצפות יעשה אצלו את העבודה הכי טובה ולא יעשה כל נזק. לנו הנסיון והידע לעזור לך בעניין זה. לכן לנו מספר טיפים בשבילך:

•    גם מרצפות חדשות זקוקות לליטוש וזאת מכיוון שהמרווחים בין האריחים לא אחידים.
•    לאחר ביצוע ליטוש מרצפות ישנות מומלץ מאוד להבריק את הריצפה עם החומרים שלנו.
•    חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה כי אם לא אתה עלול להזיק לריצפה שלך באופן שאינו ניתן לתיקון.

אז כל שעלייך לעשות עכשיו הוא ליצור איתנו קשר ואנו נוכל לתת לך חוות דעת על ליטוש מרצפות ישנות בביתך או ליטוש רצפות בבית החדש שרכשת. אנו מגיעים עד בית הלקוח לחוות הדעת המקצועית שלנו כדי שנוכל לראות בעיניים את סוג המרצפות שברשותך.

אזורי שירות

אנו מספקים את שירותנו המקצועיים, ההוגנים והאמינים במחירים חסרי תקדים בכל רחבי הארץ. מצפון ועד דרום. מגיעים עד פתח ביתך כדי לראות את המרצפות שקיימות אצלך וכדי להמליץ לך על סוג הליטוש הרצוי. רק תתאם איתנו ואנו נגיע עד אליך.

מחירון עדכני – לחץ כאן לצפייה

Call Now Button דילוג לתוכן