כל מה שרציתם לדעת על פוליש ווקס

בבתים רבים בישראל מכירים בחשיבות הרבה של פוליש לרצפה, וביכולת של הפעולה המורכבת הזו לרענן את מראה החלל ולגרום לחדר להיראות נקי, נעים ומזמין הרבה יותר. אלה שישנן כיום שיטות שונות ומגוונות לביצוע פוליש, לרבות פוליש ווקס, קריסטל ואקרילי, מה שהופך את הבחירה לקשה קצת יותר. כדי שתוכלו להבין מה הוא בעצם פוליש ווקס והאם זו השיטה הנכונה עבורכם, כדאי שנכיר אותה היטב.

פוליש ווקס לרצפה

מתי מומלץ לבצע פוליש ווקס?

שיטת העבודה של פוליש ווקס היא למעשה שיטה שבה מתבצעת הברקה לרצפות פרקט, ויניל או טרצו. כדי ליישם את הטכניקה בצורה הטובה ביותר נדרשת מריחת חומר ייחודי, שכולל שעווה, והחומר הזה הוא שמעניק לריצוף את המראה המבריק והנקי כל כך. אגב, השיטה הזו מומלצת פחות אם הריצוף שלכם הוא גרניט פורצלן או קרמיקה. כך או כך, דבר אחד בטוח – שיטת פוליש ווקס היא חסכונית מאוד, והיא ללא ספק השיטה הזולה מבין כל החלופות שעומדות לפניכם. לכן, אם אתם רוצים לרענן את הסלון, לחדש את הריצוף בחדרי השינה או להכניס הביתה תחושה מפנקת של ברק וניקיון, זו השיטה הנכונה עבורכם.

פוליש לרצפה – כך מתבצעת הפעולה

ביצוע פוליש ווקס מחייב שורה של צעדים, שכל אחד מהם לחוד וכולם ביחד מבטיחים את התוצאה המדויקת והטובה ביותר. בתור התחלה יתבצע ניקוי יסודי של הריצוף, במהלכו ינוקו שאריות לכלוך ושומן. בשלב הבא יחל תהליך ההברקה על ידי מריחה של שכבת ווקס אחת על גבי האריחים. עם תום המריחה ניאלץ להמתין בסבלנות עד שציפוי השעווה יתייבש לחלוטין, ורק לאחר מכן תיכנס לתמונה מכונת פוליש מתקדמת שתשלים את המהלך. התוצאה הטובה של פוליש לרצפה תחייב, כמובן, תחזוקה. כך תוכלו לבצע פוליש ווקס מדי כמה חודשים (מאחר ועלות השיטה נמוכה, זה בהחלט אפשרי) או לבצע ניקוי עדין של הריצוף לעיתים קרובות עם סמרטוט לח, שאיננו רטוב מדי או ספוג במים.

מי יכול לבצע פוליש ווקס?

סביר להניח שנתקלתם ברחבי הרשת בטיפים שיסבירו לכם את ללטש את הריצוף בעצמכם או איך להחזיר לו את הברק שאבד לאורך השנים. בעוד חלק מהטיפים לגבי פוליש לרצפה עשויים לעבוד, הם ידרשו מכם מאמץ רב, זמן יקר ולא מעט אנרגיות. פתרון יעיל יותר יהיה להיעזר בחברת ניקיון מקצועית ומיומנת. עם המכשור המתקדם ביותר ועם הצוות הטוב ביותר – תוכלו להבטיח לעצמכם גם את התוצאה הטובה ביותר.