חידוש רצפות

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

חידוש רצפות הינו שירות חדשני ומהפכני מבית פוליש תפארת, במסגרת שירות זה יוענק לרצפות הבית או המשרד טיפול יסודי ומעמיק שיחזיר להן את המראה הנוצץ והעדכני.

חידוש רצפות נותן מענה לרצפות בעלות מראה ישן ומלוכלך שנגרם בעקבות הצטברות שכבת לכלוך שומנית על רצפות הבית. שומן זה אינו ניתן להסרה באמצעות חומרי ניקוי ביתיים ולכן במהרה מחלחל וחודר אל האבן עצמה. כמו כן, שריטות הנגרמות עקב הליכה יומיומית וגרירת חפצים על גבי מרצפות הבית, תורמות למראה הבלוי של הרצפה.

חידוש רצפות הינו קרש ההצלה האחרון שלכם ולכן, רגע לפני שמחליטים על החלפת הריצוף בבית, המומחים לניקיון של פוליש תפארת ריכזו עבורכם מידע יקר ערך אודות חידוש רצפות במגוון שיטות שיחזירו לרצפה שלכם את המראה הנקי ומלא הברק כפי שהיה ביום שבו הותקנו בביתכם או במשרד.

חידוש רצפות, אקדים ואומר, תורם בראש ובראשונה למראה האסתטי של חלל המגורים או בית העסק, ומכיוון שמדובר על הדבר הראשון אליו חשופים הבאים אליכם עליכם להקפיד על מראה נקי ואלגנטי שישקף בדיוק את הצורה שבה אתם מתנהלים כלפי האורחים או הלקוחות.

חידוש רצפות הינו תהליך מורכב המתבצע במספר שלבים, כאשר כל אחד מהם קריטי להשגת המראה המושלם:

 

ניקוי הרצפה והכנה לפוליש

בשלב הראשון של חידוש רצפות מתבצע ניקוי של הרצפה באמצעות חומרי ניקוי ייחודיים, הנמצאים בשימוש אצל חברות ניקוי מקצועיות. חברת ניקיון פוליש תפארת מבצעת שימוש בחומרים אפקטיביים במיוחד, בעלי תו תקן וידידותיים לסביבה שיתרונם הוא הסרת שכבת הלכלוך העליונה, ובכך נחסכת מהרצפה הסרת שכבות מיותרות בעת ביצוע חידוש רצפות.

חידוש רצפות תלוי רובו ככולו בבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הרצפות, שכן בחירה לא נכונה עלולה לפגוע באבן ולהותיר בה כתמים, מאידך ויתור על שלב זה עלול לגרום לעבודת ליטוש אבן מיותרת.

 

ליטוש רצפה

חידוש רצפות מתבסס על שירותי ליטוש רצפה הנדרשים להסרת השכבה העליונה של מרצפות הבית, מדובר על ליטוש עדין המסיר שכבה דקה של האבן ובכך מעלים כתמי לכלוך, סימני חלודה ושריטות, ומעניק לרצפה מראה אחיד ונוצץ.

ישנן דרכים רבות לביצוע ליטוש רצפה, בין אם שימוש במלטשת בד שמיר או רשת יהלום, חשוב לבחור בחברת ניקיון בעלת המלצות ומוניטין, ובכך להבטיח ליטוש רצפה בצורה המתאימה ביותר לרצפה, מבלי לבצע פעולות מיותרות ובפגיעה בשכבת הבסיס של הרצפה.

 

שירותי פוליש והברקת הרצפה

שירותי פוליש מעניקים לרצפה שלכם מראה מבריק ונוצץ, זהו אחד השלבים המרכזיים בביצוע חידוש רצפות, שכן לאחר שלב זה ניתן לראות את התוצאה הסופית לאחר הסרת הלכלוך והברקת הרצפה. בשלב זה נשתמש במכונת פוליש ייחודית המבצעת פוליש וקס, פוליש קריסטל, פוליש אקרילי, פוליש סילר.

חידוש רצפות הינו תהליך מורכב, במהלכו עברה הרצפה ניקוי ייסודי מלכלוך וכתמים נוספים שפגעו במראה האסתטי שלה, לאחרי בוצע שיוף שהסיר את כלל הלכלוך והשריטות ולבסוף פוליש שהעניק לאבן מראה מבריק ונקי.

ציפוי הרצפה באמצעות שכבת מגן שומר על המראה החדש של רצפות הבית, ומבטיח כי חידוש רצפות שביצעתם יישמר לאורך זמן רב ויעניק לבית או למשרד שלכם את המראה המושלם.

חידוש רצפות הינו עסק למקצוענים של פוליש תפארת, חברת ניקיון המובילה בישראל במתן שירותי ניקיון, פוליש, הדברה ושיפוצים לכל סוגי הלקוחות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ, הכוונה מקצועית והצעת מחיר מפתיעה לביצוע חידוש רצפות אצלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן