חברת ניקיון בפתח תקווה

פוליש תפארת הינה חברת ניקיון בפתח תקווה המעסיקה בהעסקה ישירה וקבועה, מאות עובדי ניקיון מקצועיים במרכז הארץ. כאשר במסגרת עבודתם אצל לקוחות החברה, משתמשים העובדים בציוד מקצועי וחומרי ניקיון איכותיים, ידידותיים לסביבה ומהמתקדמים בתחום.

במשך שנות פעילותינו הרבות בתחום, אנו מצליחים להשיג את שביעות רצונם של לקוחותינו בכל פעם מחדש, וזאת בזכות צוות העובדים המיומן שלנו, המהווה את עמוד השדרה של החברה, כאשר המומחים לניקיון הינם עובדים אדיבים ואמינים, המקפידים על סטנדרטי הביצוע הגבוהים ביותר בכל עבודה.

ניקיון לאחר שיפוץ – כמה זה עולה?
ניקיון דירות – מה כולל השירות – לחץ לפרטים

חברת פוליש תפארת הינה חברת ניקיון בפתח תקווה, המעניקה שירותים מגוונים, הכוללים את כל סוגי הניקיון הנדרשים על ידי לקוחותינו. כאשר נשמח לעמוד לרשותכם בביצוע כל עבודות הניקיון הדרושות: פוליש לרצפה, הברקה וחידוש רצפות, ניקוי פנלים, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי משטחי אבן וקרמיקה, ניקוי ארונות אמבטיה, מטבח ובגדים.

הצטרפו למאות לקוחות החברה, שבחרו בפוליש תפארת בתור חברת ניקיון בפתח תקווה המעניקה שירותי ניקיון לבית או לבית העסק, בזכות העובדים המקצועיים, השימוש בחומרי ניקוי איכותיים העומדים בתקנים ישראליים ובינלאומיים.

כך, אנו מצליחים להעניק לכם את סביבת מגורים ועבודה, נקייה, נוצצת וללא כל חשש מפגיעה בבריאותכם, ברצפות הבית או ברהיטים, בעקבות שימוש לא מתאים או שימוש בחומרים שאינם עומדים בתקנים המחמירים ביותר.

חברת פוליש תפארת מספקת את הסטנדרט הגבוה ביותר בתחום הניקיון, וזאת בזכות צוות עובדים מיומן המעניק לכל לקוח את המראה המושלם והנקי אותו הוא מצפה לקבל.

מעל לכל ניצבת רוח חברת פוליש תפארת, המבוטאת באמצעותם של מפקחים ומנהלי פרויקטים, המוצבים באתרי הלקוח שלנו, ומוודאים כל העת ששירותי הניקיון המסופקים להם, הינם ברמת הניקיון הגבוהה ביותר ולשביעות רצונם המלאה.

במידה ואתם מחפשים חברת ניקיון בפתח תקווה, אנו מזמינים אתכם להתרשם מהשירותים אותם אנו מעניקים במסגרת פעילותינו רבת השנים בענף הניקיון המקצועי.

המוניטין הגבוה אותו צברנו בקרב מאות לקוחות מרוצים, הניסיון והידע המקצועי הנרחב, מאפשרים לנו להציע לכם את שירותי הניקיון ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר שיהפכו את הדירה שלכם לנוצצת ומלאת ברק.

חברת פוליש תפארת מספק מגוון שירותי ניקיון ופוליש, ביניהם תוכלו למצוא:

  • ניקיון שוטף של בתים פרטיים, דירות ומשרדים
  • ניקוי יסודי של מרצפות, חלונות ותריסים, קרמיקה, ארונות אמבטיה, מטבח ובגדים
  • ניקיון לאחר שיפוץ, קבלת דירה מקבלן, ניקיון לפני כניסה לדירה
  • שירותי פוליש לרצפה וחידוש רצפות: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, ליטוש שיש

חברת פוליש תפארת נמצאת בשורה הראשונה של חברות הניקיון בישראל בכלל ובעיר פתח תקווה בפרט.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר מפתיעה עבור שירותי חברת פוליש איכותית!

חייגו עכשיו: 1-700-700-839