חברת ניקיון בחולון

צריכים פוליש לרצפה?
ניקיון לפני מעבר דירה? ניקיון אחרי שיפוץ?
רוצים ניקיון יסודי במחיר אטרקטיבי?

  • סיימתם שיפוץ?
  • מתכננים לעבור דירה? נכנסים לדירה מקבלן?
  • מחפשים חברת ניקיון מומלצת בחולון?

פוליש תפארת הינה חברת ניקיון בחולון המספקת שירותי ניקיון בסטנדט הגבוה ביותר בענף, במחירים אטרקטיביים ומשתלמים. צוות מיומן של 2-3 עובדים יוכל להבריק את הדירה תוך 5-6 שעות בלבד, ללא נזקים מיותרים. מקבלים דירה חדשה ונוצצת! אצלנו האמינות, השירות והמקצועיות מעל הכל.

מחירון ניקיון דירות

חברת ניקיון בחולון

יתרונות חברת ניקיון בחולון

נדרשים לשירותיה של חברת ניקיון בחולון? הגעתם למקום הנכון! פוליש תפארת הינה החברה המובילה את תחום ניקיון הבתים והדירות בערי המרכז ובעיר חולון. ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון דירות חדשות, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון לפני חג הפסח, פוליש לרצפה, חידוש רצפות ועוד. ניתן להתייעץ איתנו בטלפון ללא כל התחייבות.

חברת ניקיון בחולון עם שירות אמין ומקצועי

אנו בפוליש תפארת גאים להעניק ללקוחותינו את שירותי הניקיון האיכותיים והמקצועיים ביותר שניתן לספק, וזאת באמצעות האנשים הטובים המרכיבים את צוות עובדי הניקיון המיומן שלנו. עובדי הניקיון בחברה מועסקים באופן קבוע, ועוברים השתלמויות מקצועיות בנושאים שונים, הכוללים היכרות מעמיקה עם חומרי ניקיון ביתיים ומקצועיים ואופן השימוש הנכון בהם, הפעלה ושימוש בציוד ניקיון מתקדם.

כמו כן, במסגרת עבודתם בחברה לומדים העובדים כיצד לבצע ניקיון יסודי, יעיל ומהיר באתר הלקוח, וזאת בכדי להעניק לכם את הניקיון האיכותי ביותר, תוך מתן האפשרות לחזור לשגרת הבית או המשרד במהירות האפשרית, מבלי להתפשר לרגע על הניקיון המושלם.

לכן, כאשר אתם בוחרים בפוליש תפארת, אתם יכולים להיות רגועים שאת עבודת הניקיון בביתכם מבצע צוות מקצועי, אמין ואדיב, המתמחה במתן שירותי ניקיון מדי יום ביומו, ואיננו מרוכב מעובדים מזדמנים ובלתי מקצועיים, שאינם מאמינים בחשיבות שבמתן שביעות רצון מלאה ללקוחות החברה.

חברת ניקיון בחולון או עוזרת בית פרטית?

שירותיה של חברת ניקיון בחולון עדיפים ללא שיעור על פני שכירת שירותיה של מנקה או עוזרת בית באופן עצמאי. ראשית, ברגע בו אתם מעסיקים באופן ישיר עובד ניקיון בביתכם או במשרד, אתם הופכים להיות המעסיקים שלו, על כלל המשתמע מכך וזאת על פי חוקי העבודה במדינת ישראל. עליכם לשלם בעבורו את דמי הביטוח הלאומי, להפריש בעבורו לקרן פנסיה, לשלם לו משכורת עבור ימי מחלה וחופש וכמובן להיות אחראים לכל סכנה של אובדן כושר עבודה בביתכם.

כאשר אתם שוכרים עובד ניקיון באמצעות חברה – היא זאת המספקת עבורכם את כלל המעטפת החוקית ולכם אין שום אחריות כלשהי על העובד ותנאיו הסוציאליים.

כמה עולה חברת ניקיון בחולון? צפה במחירון

פוליש לרצפה בחולון

פוליש לרצפה בחולון

בין השאר, חברת פוליש תפארת תפארת מתמחה בשירותי פוליש. שירות פוליש לרצפה בחולון מיועד עבור כל מי שאינו מרוצה ממראה הרצפות הישנות. למרות שהשקענו בחומרי ניקיון טובים וניקינו שוב ושוב, ישנם לכלוכים ופגמים שפשוט מסרבים לרדת… במקרים אלו, שירות פוליש לרצפה בחולון יספק את התוצאה הטובה ביותר, תוך שעות ספורות. אנו עושים שימוש בחומרים מיוחדים + מכונת פוליש חדישה. שירות פוליש לרצפה בחולון מסיר את כל הלכלוכים וכתמי השומן שהצטברו לאורך השנים ובנוסף מספק הגנה חזקה מפני לכלוכים עתידיים. מקבלים רצפה חדשה זוהרת ומבריקה!

חברת ניקיון בחולון – פוליש תפארת החברה המובילה בעיר!

מעבר לכך, בעת שכירתה של חברת ניקיון לביצוע העבודה, אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שמקשיב לכם בצד השני בכל מקרה של חוסר שביעות רצון, שכן חברתנו מעסיקה צוות של מפקחי עבודה שכל תפקידם הוא שהעבודה תבוצע בזמנים שהוגדרו ועל פי רצון הלקוח, מבלי חשש לגנבות, נזקים או חיסורי עובדים שמשאירים אתכם בסביבה מלוכלכת ובלתי נעימה.

אלו רק חלק מהסיבות בעבורן חברת פוליש תפארת הפכה לשם נרדף לאיכות בלתי מתפשרת כאשר מחפשים אחר חברת ניקיון בחולון!

Call Now Button דילוג לתוכן