חברת ניקיון בחולון

נדרשים לשירותיה של חברת ניקיון בחולון? הגעתם למקום הנכון!

פוליש תפארת הינה החברה המובילה את תחום ניקיון הבתים והדירות בערי המרכז ובעיר חולון!

פוליש תפארת – חברת ניקיון בחולון המעניקה את השירות המקצועי והאמין ביותר בעיר

אנו בפוליש תפארת גאים להעניק ללקוחותינו את שירותי הניקיון האיכותיים והמקצועיים ביותר שניתן לספק, וזאת באמצעות האנשים הטובים המרכיבים את צוות עובדי הניקיון המיומן שלנו. עובדי הניקיון בחברה מועסקים באופן קבוע, ועוברים השתלמויות מקצועיות בנושאים שונים, הכוללים היכרות מעמיקה עם חומרי ניקיון ביתיים ומקצועיים ואופן השימוש הנכון בהם, הפעלה ושימוש בציוד ניקיון מתקדם. כמו כן, במסגרת עבודתם בחברה לומדים העובדים כיצד לבצע ניקיון יסודי, יעיל ומהיר באתר הלקוח, וזאת בכדי להעניק לכם את הניקיון האיכותי ביותר, תוך מתן האפשרות לחזור לשגרת הבית או המשרד במהירות האפשרית, מבלי להתפשר לרגע על הניקיון המושלם.

לכן, כאשר אתם בוחרים בפוליש תפארת, אתם יכולים להיות רגועים שאת עבודת הניקיון בביתכם מבצע צוות מקצועי, אמין ואדיב, המתמחה במתן שירותי ניקיון מדי יום ביומו, ואיננו מרוכב מעובדים מזדמנים ובלתי מקצועיים, שאינם מאמינים בחשיבות שבמתן שביעות רצון מלאה ללקוחות החברה.

חברת ניקיון בחולון או עוזרת בית פרטית?

שירותיה של חברת ניקיון בחולון עדיפים ללא שיעור על פני שכירת שירותיה של מנקה או עוזרת בית באופן עצמאי. ראשית, ברגע בו אתם מעסיקים באופן ישיר עובד ניקיון בביתכם או במשרד, אתם הופכים להיות המעסיקים שלו, על כלל המשתמע מכך וזאת על פי חוקי העבודה במדינת ישראל. עליכם לשלם בעבורו את דמי הביטוח הלאומי, להפריש בעבורו לקרן פנסיה, לשלם לו משכורת עבור ימי מחלה וחופש וכמובן להיות אחראים לכל סכנה של אובדן כושר עבודה בביתכם.

כאשר אתם שוכרים עובד ניקיון באמצעות חברה – היא זאת המספקת עבורכם את כלל המעטפת החוקית ולכם אין שום אחריות כלשהי על העובד ותנאיו הסוציאליים.

חברת ניקיון בחולון – פוליש תפארת החברה המובילה בעיר!

מעבר לכך, בעת שכירתה של חברת ניקיון לביצוע העבודה, אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שמקשיב לכם בצד השני בכל מקרה של חוסר שביעות רצון, שכן חברתנו מעסיקה צוות של מפקחי עבודה שכל תפקידם הוא שהעבודה תבוצע בזמנים שהוגדרו ועל פי רצון הלקוח, מבלי חשש לגנבות, נזקים או חיסורי עובדים שמשאירים אתכם בסביבה מלוכלכת ובלתי נעימה.

אלו רק חלק מהסיבות בעבורן חברת פוליש תפארת הפכה לשם נרדף לאיכות בלתי מתפשרת כאשר מחפשים אחר חברת ניקיון בחולון!